Головна

Вітаємо Вас на сайті приватного підприємства” Юридична фірма „Імператив”.

Наша фірма заснована 24 листопада 2004 р. Зареєстрована у Вишгородській районній державній адміністрації Київської області., свідоцтво № 33279956.

Засновник фірми  Лупейко Олександр Васильович, 06.03.1959 року  народження.

На фірмі працює досвідчений колектив  юристів. Основу колективу складають  колишні працівники органів прокуратури, міліції та суду. Зокрема, засновник фірми Лупейко О.В. працював на відповідальних посадах в органах прокуратури України. Поряд з досвідченими юристами на фірмі працює перспективна молодь.

Юридична фірма „Імператив” надає широкий аспект правових послуг. Пріорітетними напрямками діяльності є надання послуг в сферах, корпоративних правовідносин, нерухомості, банківської діяльності. Ефективно та ексклюзивно здійснюємо представництво в цивільних, господарських, адміністративних справах, захист в кримінальних справах.

Юридична фірма „Імператив” є одним із засновників об”єднання „Юридична Рада” при якому діє постійно діючий третейський суд.

Також  фірма є одним із засновників Межрегіональної універсальної товарної біржі. Всі юристи фірми мають ліцензії арбітражних керуючих.

Юридична фірма „Імператив” гарантує високу якість обслуговування на рівні загальноприйнятих світових стандартів та в своїй діяльності орієнтується на бажаний для клієнта результат.

 

24.09.16 Телеканал Київ

Бюджет-2017 і видатки на правоохоронну діяльність. Безпека українців - як її гарантувати та забезпечити? Останні резонансні скандали з корупційним присмаком. Перспективи скасування
"Закону Савченко". Судова реформа - на якого рівня суди і суддів сподіватися громадянам
країни в результаті реформи? Енергетична безпека України в контексті наближення
опалювального сезону. Питання енергоефективності та плани Кабінету Міністрів у цьому напрямку.