Наша команда

В юридичних фірмах «Імператив» та «Імператив Плюс» працює досвідчена команда юристів-практиків.

Основу команди складають професійні адвокати, котрі мають досвід роботи в органах прокуратури, суду, податкової інспекції та державних органах.

Поряд з ними працює і навчається перспективна молодь.

Фірми працюють по принципу «юридичного бутика», де якість обслуговування командою юристів повинна перевищувати звичайні стандарти.

В роботі фірми цінується висока професійність, креативність, творчий підхід її працівників.

На сьогодні, без перебільшення, юридичні фірми за патронатної підтримки Швейцарського фонду «Скорочення ризиків» є ексклюзивними новаторами в сфері екоправозахисту в Україні.

Теоретична і практична модель цього захисту розроблена всім колективом фірм.

Свого часу засновником фірм Лупейком О.В. (має значний досвід роботи в якості слідчого з особливо важливих справ органів прокуратури) розроблена і вперше реалізована модель захисту  у кримінальних провадженнях (лютий-березень 2014 року, провадження  стосовно Фурси В.С.), яка згодом повністю була застосована групою адвокатів по захисту О. Корбана і після цього набула популярності.

В правозахисній практиці по захисту у кримінальних провадженнях фірми не мають жодного негативного для клієнтів результату.

В 2005-2006 роках творчою лабораторією колективу юридичної фірми «Імператив» розроблені і  реалізовані теоретичні та практичні основи легального обходу «земельного мораторію».

В 2008-2009 роках колективи фірм прийняли участь в розробці основ захисту громадян України у сфері кредитно-фінансових відносин, які успішно опробовані  на практиці і продовжують застосовуватись.

Творчий підхід, знання та професійність є базисом у роботі і по всім іншим напрямкам  діяльності.