Юридичні послуги у спорах із банками

ЮРИДИЧНА ФІРМА «ІМПЕРАТИВ» здійснює правовий захист позичальника, поручителя, заставодавця, іпотекодавця, вкладника, лізингоодержувача, боржника та надає наступні види послуг:

  1. Допомога в отриманні реструктуризації кредитної заборгованості (списання частини боргу, погашення кредиту єдиним платежем із значним « дисконтом», зменшення розміру щомісячних платежів та розміру відсотків, перенесення строків платежів по кредиту (кредитні канікули).
  2. Визнання кредитних договорів чи його окремих умов недійсними (незаконне підвищення процентів, нарахування пені, штрафу) та застосування наслідків недійсності правочину шляхом повернення позичальнику сплачених ним на користь банку коштів.
  3. Визнання поруки припиненою (звільнення поручителя від відповідальності по сплаті кредитної заборгованості ).
  4. Визнання іпотечного договору або договору застави недійними (виведення майна із-під заборони відчуження)
  5. Захист інтересів осіб у справах про стягнення банком заборгованості за договором фінансового лізингу та «кредитній картці» (звільнення позичальника або лізингоодержувача від сплати заборгованості, зменшення розміру заборгованості, визнання договору недійсним, стягнення із банку незаконно отриманих щомісячних платежів).
  6. Стягнення із банку на користь вкладників або їх спадкоємців, коштів за договором банківського вкладу (стягнення суми вкладу, процентів за користування вкладом, 3% річних та суми інфляційних втрат які нараховуються до моменту фактичного повернення банком вкладу).
  7. Правовий аналіз кредитних договорів, договорів поруки, іпотеки, застави та договорів банківського вкладу (визначення «ризиків» для позичальника, поручителя, іпотекодавця, заставодавця та вкладника).
  8. Правовий захист боржника у виконавчому провадженні (скасування постанов про відкриття виконавчого провадження, постанов про арешт майна, визнання прилюдних торгів з реалізації заставного(іпотечного) майна недійсними).
  9. Визнання виконавчого напису таким , що не підлягає виконанню (виконавчий напис нотаріуса за яким звертається стягнення на предмет застави(іпотеки) в позасудовий спосіб).
  10. Скасування тимчасового обмеження в праві виїзду позичальника за межі України

Юридична Фірма « Імператив» знаходиться за адресою:

м. Вишгород, вул.Шолуденко 6-г, оф.188-189

тел.(04596)25-923, (044)579-26-90, моб.тел. (050) 574-21-85, (066) 387-25-75