Звернення з приводу протиправної діяльності ТОВ «Комплекс Агромарс»!

                                                                             
                         Шановні друзі!

     Відповідно до ч. 1 ст. 50 Конституції України кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля та відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.
     Приватне підприємство «Юридична фірма «Імператив Плюс» за патронатної підтримки Швейцарського фонду «Скорочення ризиків» та за співучасті ВГО «Зелена варта» з 2015 року реалізує в Україні 3 (три) ексклюзивні екоправові програми по захисту цього конституційного права громадян України (проект, пов’язаний з пожежею на нафтобазі структур бренду «БРСМ» під м. Васильковим; проект,  пов’язаний з понаднормативним забрудненням природного середовища Трипільською ТЕС ПАТ «Центренерго»; проект, пов’язаний з негативним впливом на екологію полігону ТПВ у с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області).
     Суть проектів полягає у пред’явленні масових позовів про відшкодування моральної шкоди до суб’єктів, котрі порушують зазначене право, впливаючи негативно на якість життя людей.
     Це пілотні проекти у цій сфері, аналогів яким в Україні не було, і направлені вони на встановлення європейських стандартів  поваги до  приватного життя людини.
     Хід здійснення проектів можливо вислідкувати на сайтах ПП ЮФ «Імператив Плюс» та Швейцарського фонду «Скорочення ризиків», а також за  численними публікаціями в ЗМІ.
    З червня 2018 року нашою спільною командою («Швейцарський фонд «Скорочення ризиків», ВГО «Зелена Варта», ПП ЮФ «Імператив Плюс») розпочато 4 (четвертий) проект, направлений на протидію протиправній діяльності ТОВ «Комплекс Агромарс» ( код ЄДРПОУ 30160757), яка приводить до нищення екології.
    Наша спільна команда вважає, що виключно завдяки активності не байдужих громадських активістів,  Гаврилівського сільського голови Олега Покрасьона, правоохоронними органами України до Єдиного реєстру досудових розслідувань абсолютно обґрунтовано внесені відомості у кримінальному провадженні  № 1201711010001095 за ознаками кримінальних злочинів, передбачених  ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст.28, ст. 236, ч.1 ст. 239, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 240, ч. 2 ст. 364 КК України і підтримує об’єктивне розслідування.
    Суть і тактика здійснюваного нашою командою екоправового проекту, викладена у зверненні до місцевих мешканців  від 14 липня 2018 року, розміщеному на сайті ПП ЮФ «Імператив Плюс».
     Водночас, 26 липня 2018 року у с. Гарилівці і наближених селах та смт. Димер розповсюджено багатотираже анонімне друковане  видання, направлене на дискредитацію, як нашої діяльності, так і іншіх структур та активістів, а також Гаврилівського голови О. Покрасьона,  які протидіють ТОВ «Комплекс Агромарс».
     Наша команда не вбачає особливих підстав для розгорнутих коментарів, з приводу цього видання, вважаючи, що місцеві жителі самостійно розберуться в його суті, виходячи з того, що воно анонімне та кому воно вигідне.
     При цьому наголошуємо, що враховуючи масштаби злочинної діяльності ТОВ «Комплекс Агромарс» це, напевно, не останні провокативні  акції.
    Після цієї провокаційної акції наша команда лише активізує свою діяльність, до чого закликаємо і всіх небайдужих.
    Звертаємо увагу на масштаби діяльності ТОВ «Комплекс Агромарс».
  У Вишгородському районі Київської області по двох берегах Київського водосховища функціонує лише відокремлена філія «Гаврилівський птахівничий комплекс» (код ВП 37256707).
    В той же час тільки у Київській області виробничу діяльність здійснюють ще 2 (дві) філії: Броварська філія (код ЄДРПОУ ВП 41444188) та Кагарлицька філія (код ЄДРПОУ ВП 35367326).
Господарські суб’єкти, афілійовані з ТОВ «Комплекс Агромарс», функціонують також у Харківський, Дніпропетровський та Одеський областях.
    Всюди цей «монстр» діє однотипно. У гонитві  за понадприбутками іде нищення екології та здійснюється справжній екоцид українців.
     Наша команда проводить навчання додатково запрошених юристів та психологів  та планує висадку «десантів» з їх числа в усі «гарячі точки»
    Просимо підтримати.
    Протиправну діяльність ТОВ «Комплекс Агромарс» необхідно зупинити по всій Україні.


     Щиро Ваш,
     від команди Швейцарського фонду
     «Скорочення ризиків»,
     ВГО «Зелена варта»,
     Директор ПП ЮФ «Імператив Плюс»                             О.В. Лупейко